AKTUALITY

Výstava REGION TOUR EXPO 2018

RA NSRV SR sa v dňoch 11. – 12.5.2018 zúčastní 7. ročníka výstavy cestovného ruchu regiónov REGION TOUR EXPO 2018 v Trenčíne. Zástupcovia RA NSRV SR budú v zastúpení Trnavského kraja prezentovať nie len svoju činnosť ale aj REGION TRNAVA ako celok. 

Viac informácií o pripravovanej výstave nájdete na http://www.expocenter.sk/ExhibitionAction.aspx?ExhibitionID=474&ItemID=131.

Tešíme sa na Vás.

Pozvánka na seminár „Možnosti rozvoja v poľnohospodárstve“

RA NSRV SR pre Trnavský kraj vás pozýva na informačný seminár k možnostiam rozvoja v poľnohospodárstve, ktorý sa uskutoční dňa 25. 04. 2018 v Dunajskej Strede. Viac informácií nájdete v priloženej pozvánke. Tešíme sa na Vašu účasť.

Pozvánka na III. Dunajskostredský klobásový festival – Trh regionálnych produktov

RA NSRV SR pre Trnavský kraj vás pozýva na regionálne podujatie, ktorého cieľom je prezentácia kvalitných lokálnych produktov. Uskutoční sa 10. marca 2018 (v sobotu) v Dunajskej Strede so začiatkom o 9-tej hod.

Počas dňa bude prebiehať zaujímavá súťaž vo výrobe klobás na základe rôznych receptúr a jej priebeh spestria vystúpenia miestnych ľudových umelcov.

Viac informácií nájdete v našej pozvánke.

Workshop: Aktuálna situácia LEADER/CLLD – začiatok implementácie MAS z Nitrianskeho a Trnavského kraja

Regionálna anténa Národnej siete rozvoja vidieka SR pre Trnavský kraj v spolupráci s Regionálnou anténou Národnej siete rozvoja vidieka SR pre Nitriansky kraj si vás dovoľujú pozvať na informačný workshop s názvom „Aktuálna situácia LEADER/CLLD – začiatok implementácie MAS z Nitrianskeho a Trnavského kraja“. Workshop sa uskutoční dňa 19. 02. 2018 v Hoteli Mikado, Hollého 11, 949 01  Nitra so začiatkom o 09.00 hod. Účasť je bezplatná. Počet účastníkov je limitovaný. Zmena programu vyhradená. V prípade Vášho záujmu je potrebné účasť potvrdiť najneskôr do 15. 02. 2018 jedným z  možných spôsobov: e-mailom na stankovianska@obviamregio.sk   alebo na telefónnom čísle: 0902 541 346.

Viac informácií nájdete v pozvánke na workshop.